Polecanki-cacanki #1

21:09

POLECANKI-CACANKI to cykl z poprzedniego bloga, który bardzo chciałabym przenieść także tutaj. Sprawa jest prosta - przeglądam wnikliwie Internet i dzielę się tym, co szczególnie polubiłam. Częstotliwość dodawania takich postów będzie uzależniona od liczby zgromadzonych linków. Zaczynamy!

Muzycznie

W tym tygodniu polecam... POWROTY! Nie tylko te blogowe, także muzyczne. Odnalazłam kilka utworów, w których zasłuchiwałam się parę lat temu i bardzo dobrze je wspominam. Nie wiem na ile naprawdę mi się podobają, a na ile mam do nich po prostu sentyment, ale czy to ważne?


Jutubowo

Zdaję sobie sprawę z tego, że ten filmik ma JUŻ TYDZIEŃ (i czuję się nieco zacofana), ale naprawdę trafił w moje poczucie humoru (i myślę, że to znaczy, że jest troszkę marne)... ;)
Do poczytania

Felieton co prawda sprzed 2 lat, ale nadal jak najbardziej aktualny. Miałam przyjemność wysłuchać tej historii na żywo, a tutaj wersja spisana. Prof. Miodek się denerwuje, a ja się oczywiście zgadzam.

Ktoś głośniej je, a druga osoba dostaje prawdziwego szału, ma ochotę złapać kogoś za włosy, albo skleić usta taśmą. To o Tobie? Ten artykuł wszystko wyjaśnia: "Nienawidzisz, gdy ktoś przy Tobie je?" - Króliczek Doświadczalny

Poprzedni tydzień był bardzo intensywny, dlatego przeglądanie Internetu również było ograniczone. Wszystkie ciekawostki jednak zawieram i polecam. Śpijcie dobrze!

Do następnego!

Prawdopodobnie polubisz też:

0 komentarze

Polub mnie!