Polecanki-cacanki #3

08:41

Ups. Spóźniłam się. Nieważne. Zaczynamy!


Muzycznie:

Ten tydzień zdecydowanie należał do jednego nazwiska: Cugowscy! Wiedziałam czego się spodziewać po Piotrze, ale to Krzysztof Cugowski tak pozytywnie mnie zaskoczył, że aż zrobiło mi się gorąco! Teraz już wiem po kim Piotr ma to wspaniałe "wydarcie"! Polecam! Dogrzebałam się również do innego utworu, tym razem jedynie Piotra. Jak zawsze bezbłędnie, cudownie, najwspanialej. Głos Piotra to nie jest coś, co można po prostu opisać. Chciałabym żeby Bracia powrócili do takiej muzyki, pop jest zdecydowanie nie dla nich! Nie z TAKIM głosem!Jutubowo:

Wstawiam ten filmik dla fragmentu rozpoczynającego się w 1:55... Zeus, biedak, plus... Nie będę się wypowiadać, obejrzycie - sami się przekonacie. #mnieśmieszy


Do poczytania: 

"I nie przejmuj się, że coś miało być na zawsze. Na zawsze to ma się AIDS, wszystko inne dzieje się zwykle przez chwilę". Cudowny tekst Hush, Kiedy jest za późno na miłość? Polecam absolutnie WSZYSTKIM!

NiebałagAnka i 3 nawyki, które odmienią Twoje zabałaganione życie. To naprawdę działa! :)

Aplikacje:

Duolingo to taki zabijacz czasu, który relaksuje  i uczy jednocześnie. W angielski "gram" od dawna, właśnie zaczynam przygodę z niemieckim i hiszpańskim. Polecam, nic trudnego, a odświeżanie jest przydatne i po prostu, najzwyczajniej fajne.

Do it (Tomorrow), czyli dajmy sobie trochę czasu... Ale nie zapominajmy! Mój ulubiony notes internetowy. 

A co pojawiło się na "Ważę słowa" w ciągu ostatnich 7 dni?

Prawdopodobnie polubisz też:

0 komentarze

Polub mnie!

Instagram