5 powodów, dla których warto polubić Instagram

23:08

Po co w ogóle ten Instagram istnieje? Na co to komu? A po co to potrzebne?Już Wam mówiłam, że idealne profile na Instagramie budzą internetowych psychologów. Zbędnego analizowania nie lubię, lubię za to cudowne, estetyczne, kreatywne zdjęcia, na które patrzę z niekłamaną przyjemnością. Instagram może być wspaniałym miejscem inspiracji, nacieszenia oka, podziwiania prac innych osób.
Dlaczego warto polubić Instagram? Chociażby z powodu tych cudownych kont! Po prostu je zobaczcie.

1. Oh.soprettyNazwa adekwatna do zawartości. Każde zdjęcie to perła. Na wszystkie patrzy się z ogromną przyjemnością. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia kim jest dziewczyna, która jest właścicielką tego miejsca, Instagram jest dla mnie w pełni wystarczający, piękny i trafiony w punkt. 

2. AshPlumPlumUwielbiam styl Asi z ashplumplum.com! Oprócz tego (jak wynika z jej snapa) jest przesympatyczna. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest jej profil na Instagramie. Estetyka na 6 z ogromnym plusem. UWIELBIAM! Wiem, że już mówiłam, ale powtórzę!

3. JaszmurkaBorze liściasty, jakie to jest pięknie piękne! Tylko tyle mam do powiedzenia.

4. Mrsostrovia ...i wielki, piękny, drewniany stół. Po prostu sami zobaczcie, jak cudnie ludzie komponują (niby) zwykłe rzeczy.

5. OnelittlesimleZ pewnością większości z Was nie muszę tłumaczyć, dlaczego z przyjemnością przyglądam się wszystkiemu, co tworzy Paulina z blogu onelittlesmile.pl. Zwyczajnie lubię rzeczy ładne. A ten profil jest zdecydowanie jedną z nich. 

A jeżeli macie dużo wolnego czasu, zapraszam również do siebie! instagram.com/justynaesz


Prawdopodobnie polubisz też:

0 komentarze

Polub mnie!