/Polecanki-cacanki #4

Polecanki-cacanki #4


Na początku wybaczcie mi okropnie długą przerwę bez zapowiedzi. Niestety, zwyczajnie tak wyszło i już nic na to nie poradzę. Doba ma nadal tylko 24 godziny, w których trudno mi się zmieścić, ale walczę. Przejdźmy jednak do rzeczy przyjemniejszych!

Muzycznie:
Ostatnio pozwalam YouTube’owi wybierać za mnie. Doskonale sprawdza się Moja składanka, która tworzona jest na podstawie tego, czego najchętniej słucham/słuchałam. Dzięki temu przypomniałam sobie, jak bardzo lubiłam te piosenki (a właściwie lubię nadal):

Paulinę Lendę polecam szczególnie serdecznie, ponieważ dziewczyna jest przegenialna i, nie wiedzieć czemu, słabo wypromowana, a szkoda… W każdym razie cały czas trzymam kciuki.
Do poczytania:
Ostatnio skończyłam lekturę książki Zbronia niedoskonała. Katarzyna Bonda i profiler Bogdan Lach omawiają pracę polskiego profilera policyjnego, opierając się na prawdziwych zbrodniach. Ta publikacja jest naprawdę fascynująca. Wszystko, co potrafi wydedukować osoba na tym stanowisku, wprawia w osłupienie. Książka tylko troszkę mniej wciągająca od Polskich morderczyń, również Katarzyny Bondy. Obie pozycje najserdeczniej polecam! 
Przydatne:
Paulina z One Little Smile dzieli się 42 miejscami w sieci, gdzie odnajdziemy ładne i darmowe zdjęcia. Świetny zbiór i wielkie podziękowania, będę korzystać. 🙂
A co pojawiło się na “Ważę słowa” w ciągu ostatnich 7 dni?

Ekhm… Tak. Przepraszam, ale nic. Odsyłam jednak do najchętniej czytanej piątki, spójrzcie w prawo, tam jest wszystko. 🙂