Polecanki-cacanki #1


Polecanki-cacanki to cykl, w którym dzielę się ciekawymi linkami odnalezionymi w ostatnim czasie w Internecie.

Muzycznie

W tym tygodniu polecam… POWROTY! Nie tylko te blogowe, także muzyczne. Odnalazłam kilka utworów, w których zasłuchiwałam się parę lat temu i bardzo dobrze je wspominam. Nie wiem na ile naprawdę mi się podobają, a na ile mam do nich po prostu sentyment, ale czy to ważne?

T.I. – Castle Walls ft. Christina Aguilera

Eminem – Stan ft. Dido

Elisa – Dancing

Jutubowo

Zdaję sobie sprawę z tego, że ten filmik ma JUŻ TYDZIEŃ (i czuję się nieco zacofana), ale naprawdę trafił w moje poczucie humoru (i myślę, że to znaczy, że jest troszkę marne)… 😉

 

Do poczytania

Felieton co prawda sprzed 2 lat, ale nadal jak najbardziej aktualny. Miałam przyjemność wysłuchać tej historii na żywo, a tutaj wersja spisana. Prof. Miodek się denerwuje, a ja się oczywiście zgadzam.

Ktoś głośniej je, a druga osoba dostaje prawdziwego szału, ma ochotę złapać kogoś za włosy albo skleić usta taśmą. To o Tobie? Ten artykuł wszystko wyjaśnia: „Nienawidzisz, gdy ktoś przy Tobie je?” – Króliczek Doświadczalny

Poprzedni tydzień był bardzo intensywny, dlatego przeglądanie Internetu również było ograniczone. Wszystkie ciekawostki jednak zawieram i polecam. Śpijcie dobrze!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *