Wyzwanie handletteringowe (Dawid Podsiadło, Janusz Radek i in.)


Doskonałym sposobem na kreatywność są wyzwania! Zapraszam Was serdecznie na kolejne handletteringowe wyzwanie na moim blogu!

Dzień dobry ! Mam nadzieję, że choć trochę tęskniliście za moją obecnością tutaj. Na szczęście wygrzebałam się z nawału pracy, więc jestem coraz bliżej powrotu tutaj i do podcastu. Za doskonały sposób na odzyskanie weny uważam pobudzenie swojej kreatywności. Dlatego też poprosiłam moją przyjaciółkę o wspólne wyzwanie handletteringowe. To kolejny taki post na moim blogu, a pomysłodawczynią jest Martyna, sprawdźcie sami:

Wyzwanie handletteringowe z Michałem Bajorem w tle

Razem z Jean ustaliłyśmy, że zapiszemy aż cztery cytaty:

  1. Wspólnie wybrany cytat z piosenki Janusza Radka „Gdzieś między słowami”
  2. Dowolny cytat z piosenki „Projekt 19” Dawida Podsiadły (ale mamy takie połączenie między mózgami, że obie wybrałyśmy ostatecznie to samo ;))
  3. Dowolny cytat z polskiej piosenki (warunek jest taki, że mamy ją obie lubić)
  4. Dowolny cytat z piosenki zaśpiewanej po angielsku (znowu – mamy wybrać taką piosenkę, którą obie lubimy)

Zanim pokażę Wam rezultaty, muszę dodać, że Jean wymiata w hand letteringu! Teraz, kiedy zerkam na moje prace i porównuję z jej wykonaniem oraz pomysłem, chciałabym wszystko zrobić jeszcze raz ;). Ale nie chodzi tutaj o to, kto wygrywa, bo wygrywamy obie. Najważniejsze jest to, żeby obudzić w sobie wenę, co nam się zdecydowanie udało!

Zacznijmy ode mnie, żeby najlepsze zostawić na koniec. 😀

Praca nr 1:

Praca nr 2:

Praca nr 3:

Praca nr 4:

I wisienka na torcie, czyli prace Jean <3

Praca nr 1:

Praca nr 2:

Praca nr 3:

Praca nr 4:

Bardzo polecam takie wyzwania, mam teraz ochotę siedzieć i tworzyć, a dzięki mnogości krojów w pracach Jean jestem zainspirowana do poznawania nowości. Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie mojego zaproszenia!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *