Nagrywam PODCAST!


Przez ostatni miesiąc intensywnie nad tym pracowałam, więc dzisiaj z wielką radością dzielę się z Wami tą wiadomością! Nagrywam PODCAST! 🙂

Zaczęłam nagrywać PODCAST! Sama w to nie wierzę, ale w końcu kupiłam mikrofon, przeczytałam kilka artykułów, obejrzałam filmiki na temat usuwania szumu, spędziłam długie godziny z Naru, by wszystko poszło sprawnie i jestem gotowa, by zacząć.

Po co mi to?

W lekcji organizacyjnej opowiadam o tym, czym jest Ważę Słowa Podcast, dlaczego się na niego zdecydowałam i jak będzie wyglądał.

A zdecydowałam się na niego głównie dlatego, że kocham tę formę. Słucham podcastów już od bardzo dawna, zresztą pisałam już o nich na blogu, i bardzo się cieszę, że jest ich coraz więcej, są coraz popularniejsze.

Poza tym lubię też gadać, analizować, zachwycać się, obserwować i dzielić tym wszystkim z innymi – mam nadzieję, że także z Wami.

Czym jest Ważę Słowa Podcast?

Z założenia ma być przedłużeniem części Daję słowo mojego bloga. Zaniedbuję ją, a przecież bardzo lubię! Będę się oczywiście starała, by każdy odcinek miał wersję do przeczytania na blogu.

Jak jednak dobrze wiecie, kocham kulturę i artystów i choć na pewno nie będzie to temat wiodący, nie mogę go pominąć.

Jak będzie wyglądał mój podcast?

Pierwszych pięć odcinków, aby się rozgadać i pozbyć stresu związanego z nagrywaniem, będzie audioprzedłużeniem moich ulubionych notek na blogu. A co będzie później… czas pokaże. 🙂

Jestem niesamowicie podekscytowana!

#0 Lekcja organizacyjna

Gdzie możecie mnie słuchać? Aktualnie na Spotify i Soundcloudzie. Jeśli coś się zmieni, na pewno Was poinformuję.

Dajcie mi koniecznie znać, jak Wam się podoba!


6 odpowiedzi na “Nagrywam PODCAST!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *