Polecanki-cacanki #2


Zapraszam po kolejną porcję Polecanek!

Muzycznie

Zespół Dollz. Zdaję sobie sprawę, że ta maniera może bardzo irytować. Wiem też, że dla wielu jest to po prostu nie do przejścia, ale mnie ujęła! Wkręcona maksymalnie nucę ciągle pod nosem „Gdzie ja je-e-stem? Gdzie? Gdzie znów poszłam? Mo-że wiesz?”… Teledyski są naprawdę ciekawe, a jestem osobą, która raczej za nimi nie przepada (i nie, wcale nie chodzi mi o to, że w teledysku do piosenki „Tory” jest Nergal, wcale!). Jeżeli chcecie posłuchać, jak Paulina brzmi „normalnie”, karmi nas małymi fragmentami w piosence „Anioły”. Posłuchajcie:

Dollz – Anioły
Dollz – Tory
 

Jutubowo

Mietczyński! Nie sposób go nie lubić, w dodatku zawsze mnie rozśmiesza i jest moją ulubioną rozrywką na YT. MASOCHISTA – ponieważ ogląda największe polskie szmiry, żeby nam powiedzieć, jak złe są. Opowiada o tym w tak dobry sposób, że z czystym sercem polecam. Wrzucam najnowszą, ale najbardziej lubię „Kochaj i tańcz”. Są jeszcze streszczenia lektur. Same smaczki. Warto zobaczyć.

Moduj z tym

Konstantina Tzagaraki – blogerka z WWW.SERIALKLOTHER.COM. Na blog zaglądam z małą częstotliwością, ponieważ obserwuję ją przede wszystkim na Lookbooku i to właśnie do tego profilu podrzucam Wam link. Intrygujący, nietuzinkowy, powiedziałabym nawet, że odważny – 3 słowa, które według mnie doskonale oddają jej styl. W dodatku uwielbiam jej urodę. Jeżeli lubicie śledzić czyjeś stylówki, naprawdę polecam.

Pracowniczo

Praca zdalna – jakże cudownie siedzieć w domu, pracować w piżamie, w łóżku, mieć własny rytm dnia… BLABLABLA. Marzyłam o pracy zdalnej, dopóki właśnie takiej nie dostałam. 😉 Jasne, ma mnóstwo zalet, ogólnie całkiem się cieszę, ale – o matko – ten luz mega rozprasza! Moim wybawieniem jest StayFocusd, aplikacja do przeglądarki, która stanowczo przypomina nam o tym, że mamy pracować! Teraz w tej sekundzie! I nieważne, że Superwoman dodała nowy filmik. Aplikacja blokuje wybrane strony albo cały Internet, jeżeli nie jest nam w ogóle potrzebny. Ja Internetu potrzebuję, więc blokuję wszystko, co może mnie rozpraszać. Naprawdę działa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *