Polecanki-cacanki #4


Na początku wybaczcie mi okropnie długą przerwę bez zapowiedzi. Niestety, zwyczajnie tak wyszło i już nic na to nie poradzę. Doba ma nadal tylko 24 godziny, w których trudno mi się zmieścić, ale walczę. Przejdźmy jednak do rzeczy przyjemniejszych!

Muzycznie

Ostatnio pozwalam YouTube’owi wybierać za mnie. Doskonale sprawdza się Moja składanka, która tworzona jest na podstawie tego, czego najchętniej słucham/słuchałam. Dzięki temu przypomniałam sobie, jak bardzo lubiłam te piosenki (a właściwie lubię nadal):
Paulinę Lendę polecam szczególnie serdecznie, ponieważ dziewczyna jest przegenialna i, nie wiedzieć czemu, słabo wypromowana, a szkoda… W każdym razie cały czas trzymam kciuki.

Do poczytania

Ostatnio skończyłam lekturę książki Zbronia niedoskonała. Katarzyna Bonda i profiler Bogdan Lach omawiają pracę polskiego profilera policyjnego, opierając się na prawdziwych zbrodniach. Ta publikacja jest naprawdę fascynująca. Wszystko, co potrafi wydedukować osoba na tym stanowisku, wprawia w osłupienie. Książka tylko troszkę mniej wciągająca od Polskich morderczyń, również Katarzyny Bondy. Obie pozycje najserdeczniej polecam!

Przydatne

Paulina z One Little Smile dzieli się 42 miejscami w sieci, gdzie odnajdziemy ładne i darmowe zdjęcia. Świetny zbiór i wielkie podziękowania, będę korzystać. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *