Jak wygrać w tym konkursie?


Jak często próbujesz przekonać kogoś, że masz gorzej? Wszyscy mają prawo do zmęczenia.

Powiedz komuś, że jesteś zmęczony po pracy, a za chwilę usłyszysz „Co ja mam powiedzieć?!”…

Wiesz, bo jeżeli pracujesz, powiedzmy, w biurze przez 8 godzin, nie możesz być zmęczony, ponieważ to nie sklep otwarty codziennie. Jeżeli pracujesz w ciepłym sklepie, nie możesz narzekać na zmęczenie, bo co ma powiedzieć ktoś, kto zmaga się z pracą fizyczną w najróżniejszych warunkach? Osoby pracujące w domu w ogóle nie powinny mówić nic o zmęczeniu, bo przecież one właściwie nie pracują, nie? A kiedy już rozmawiają dwie osoby pracujące w domu, to przecież jedna z nich nie ma kontaktu telefonicznego z klientami, a to dopiero męczy!

Mamy prawo do zmęczenia, bo wygraliśmy w konkursie „Kto ma gorzej”./

Ty nie masz. Ponieważ teoretycznie „lepsza” praca zabrania takiego stanu. Stary, serio jesteś zmęczony, bo robiłeś sesję przez pół dnia? Czy ty sobie ze mnie żartujesz? A co takiego męczącego może być w siedzeniu przed komputerem i sprawdzaniu błędów? Phi, zmęczony redaktor, omójborze, no chyba nie!

Jest mi gorzej, bardzo cię proszę, nie odzywaj się

Totalnie nie rozumiem tej licytacji. Naprawdę nie rozumiem. Ponieważ każdy może się zmęczyć. Praca z ludźmi i bez ludzi, w biurze, na zewnątrz, w kopalni, a nawet w domu – męczy. Nawet zajęcie marzeń sprawia, że ktoś jest zmęczony.

W momencie, kiedy padam z nóg, mało obchodzi mnie, jak bardzo gorzej masz, serio, nie biorę udziału w tym konkursie. Zabieraj wszystkie nagrody.


4 odpowiedzi na “Jak wygrać w tym konkursie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *