PPK – Pokochaj polską kulturę! Podsumowanie cyklu + PLAYLISTA


Przez 11 tygodni na moim blogu gościłam osoby, które podobnie do mnie uwielbiają polską kulturę. Cel był jeden – przekonać nieprzekonanych. Czy się udało? Podsumujmy cykl PPK – Pokochaj polską kulturę!

Moja odpowiedź brzmi: NIE WIEM. Ale mam nadzieję, że chociaż jedna osoba po naszych rekomendacjach sięgnęła po coś z naszego podwórka i pomyślała: To jest naprawdę dobre!

Dla mnie te tygodnie to przede wszystkim spotkanie z fantastycznymi osobami, które – jak wspominałam wielokrotnie – mówią o polskiej kulturze przepięknie. Zawarte w tych słowach emocje były niesamowite, niepowtarzalne, przemiło było poznawać odczucia moich gości, ich ulubieńców. Sama odkryłam kilka perełek dzięki PPK.

WERSJA DO SŁUCHANIA:

PPK to przede wszystkim wspaniali goście!

Bardzo dziękuję każdej osobie, która przyjęła moje zaproszenie. To dla mnie zaszczyt i bardzo się cieszę, że chcieliście gościć na moim blogu. Lista wszystkich wpisów znajduje się poniżej.

Katarzyna Zych

Anna Fit

Ruda

Iwona

emfaza

Ania K.

Weronika Suder

Katarzyna

Żancia

Mateusz Kłosowski

Olga Alder

 

Muzyczna odsłona cyklu

Z okazji zakończenia cyklu PPK postanowiłam stworzyć playlistę, na którą składają się utwory polecane przez moich wspaniałych gości.

Na koniec chciałam podkreślić, że ten cykl absolutnie NIE miał na celu narzekania na to, co obce. Bardzo daleko mi (i moim gościom) do takiej postawy. 🙂

Nadal zachęcam Was także do oznaczania swoich zachwytów nad polską kulturą na Instagramie przy pomocy #wazeslowa_ppk.

DZIĘKUJĘ za przepiękną akcję!

 

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *